O nas

HoReCa Team Consulting to firma której zespół to fachowcy w branży hotelarsko-gastronomicznej z wieloletnim doświadczeniem.

Część z nas pierwsze kroki  w branży stawiała w 1992 roku, przechodząc przez  szczeble kariery zawodowej postanowiliśmy przekazać swoją wiedzę teoretyczno-praktyczną świadcząc usługi Managersko- doradcze w sektorze HoReCa .

Podstawowy team to osoby w pełni do Państwa dyspozycji. Uzupełniającymi osobami jest grono osób czynnie pracujących w jednych z najlepszych hotelach, restauracjach w Polsce.

Zakres naszego działania to etap przygotowawczy inwestycji hotelowej bądź restauracji. Doradztwo a także wykonastwo wskazanych działań do płynnego wejścia obiektu w rynek horeca. Doradztwo inwestycyjne,  rekrutacje personelu, doradztwo gastronomiczne, szkolenia personelu, opieka Managerska w trakcie funkcjonowania obiektu oraz audyty.

 

Doradzamy w okresie kiedy do zakończenia inwestycji pozostało jeszcze sporo czasu a inwestor musi podjąć ważne decyzje by nie popełnić błędów które opóźnią otwarcie obiektu lub ich naprawa będzie bardzo kosztowna. Jesteśmy do dyspozycji inwestora przez ten okres kiedy jest jeszcze za wcześnie na rekrutację Managera, Dyrektora a ich wiedza jest niezbędna.

Dzięki licznym realizacjom i dużemu doświadczeniu pomagamy przygotować kompleksowo obiekt nie wchodząc w struktury organizacyjne  firmy unikając przy tym kosztów zatrudnienia pracowników w np. rok przed otwarciem.

Oczywiście nasze realizacje mogą mieć charakter realizacji zadaniowej bądź stałej współpracy do momentu otwarcia obiektu.